Licznik odwiedzin

wtorek, 20 grudnia 2011

Houdan nocą

Witajcie :)
Dziś chciałabym pokazać Wam kilka zdjęć jakie zrobiłam wieczorkiem w moim mieście.Ciężko jednak było bo po pierwsze nie mam statywu a po drugie wciąż tutaj pada :( 
Ale że obiecałam to proszę :A na koniec jeszcze 2 zdjęcia Szopki Bożonarodzeniowej, moim zdaniem bardzo ale to bardzo skromnej :Ogólnie jest to małe miasteczko i uważam że witryny sklepowe są bajecznie ozdobione,
natomiast miasto mogłoby dać więcej oświetlenia, ale cóż wszystko wiąże się z pieniążkami.

Miłego dnia życzę :)


6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bardzo ładny wystrój miasta, szkoda tylko że pada deszcz! Co do szopki, to nic że skromna, Pan Jezus w jeszcze skromniejszych warunkach się rodził! Pozdrawiam cieplutko:)))

Sylwia pisze...

Fajne zdjęcia i przy okazji mogę poznać chociaż trochę miejscowość w której mieszkacie.A szopka jak dla mnie rewelacyjna!

Gosia pisze...

Zdjęcia są przepiękne,jakie dekoracje,widać klimat Świąt.W Kołobrzegu w tym roku władze postawiły na oszczędności,jest ciemno jak w grobie.Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Posyłam ci uśmiech szeroki,
aby radością wypełnił twe serce,
pokierował na szczęścia drogi.
Powitaj go w serduszku milutko,
zachowaj na chłodne dni,
niech zadomowi się na
Twej buzi cieplutko

4 Strony Świata pisze...

Bez statywu i takie dobre zdjęcia - super :)

Pracownia Artystyczna Wiktorian pisze...

Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje. Zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

Szczęśliwego Nowego Roku 2012 !